Baza Academic Research Source w dostępie testowym

Biblioteka Uczelniana informuje, że rozpoczął się 90-dniowy dostęp testowy do jednej z najobszerniejszych i najczęściej wybieranych baz EBSCO – Academic Research Source.

Jest to multidyscyplinarna baza danych, oferująca użytkownikom dostęp do zbioru ponad 190.000 książek elektronicznych oraz 5.000 pełnotekstowych czasopism. Tematyka bazy obejmuje między innymi: nauki medyczne, nauki przyrodnicze, psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych. Baza zawiera ponad 350 polskich czasopism dostępnych w pełnym tekście z zakresu ekonomii, biznesu, rolnictwa, technologii, historii, nauk ścisłych, medycyny, nauk społecznych, humanistyki i wiele innych.

Zapraszamy do korzystania z bazy. Test będzie trwał do 3 września 2020 r.

Academic Research Source eBooks

Academic Research Source eJournals

Aby skorzystać z bazy poza siecią uczelnianą należy zgłosić się do Biblioteki Uczelnianej aby uzyskać kod dostępu. Wskazany jest kontakt mailowy  zieba@pwsz.glogow.pl  lub telefoniczny 76 8320422.