Konsultacje dla przyszłych studentów

Nie wiesz czy nazwa kierunku studiów pokrywa się z twoimi oczekiwaniami? Interesuje cię jak wygląda program studiów na wybranym kierunku? A może w ogóle jeszcze nie zdecydowałeś co będziesz studiować? Przyjdź i zapytaj. Zapraszamy na specjalne konsultacje.

W ostatnim czasie otrzymujemy sporo zapytań od osób zainteresowanych podjęciem studiów w naszej uczelni. Pytania dotyczą głównie trybu studiowania, treści programowych oraz kompetencji uzyskiwanych w trakcie studiów, a także zapewnienia atrakcyjnych praktyk studenckich oraz staży po zakończeniu studiów. Wiele pytań dotyczy także możliwości uzyskania w trakcie studiów pomocy materialnej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych przyszłych studentów oraz osób jeszcze niezdecydowanych, organizujemy specjalne konsultacje, podczas których każda zainteresowana osoba uzyska wszelkie informacje. W dniu 12 września w godzinach od 10. do 13. w naszej Uczelni dyżurować będą dyrektorzy instytutów: humanistycznego, ekonomicznego i politechnicznego, którzy odpowiedzą na wszelkie, nurtujące Państwa pytania. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Uczelni i dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.