Odliczamy czas…

Program zapięty na ostatni guzik, przygotowania dobiegają końca. Powoli zbliżają się Dni Otwarte Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie pn.  XI Głogowskie Dni Nauki i Sztuki. W tym roku odbędą się one w dniach 8 i 9 marca. Jak zawsze przygotowaliśmy z tej okazji mnóstwo atrakcji. Ciekawe zajęcia, warsztaty, prezentacje, laboratoria, pokazy, konkursy i wiele innych propozycji  przygotowały wszystkie nasze instytuty.

Miłośnicy nauk technicznych będą mogli m.in. przeprowadzić doświadczenia chemiczne i fizyczne, przyjrzeć się powstawaniu brył 3D, czy też zbudować własną cynową armię. Humaniści będą mieli okazję bliższego „spotkania” z filmem, reklamą, filozofią i historią. Wykładowcy  Instytutu Ekonomicznego przygotowali szereg ciekawych zajęć, podczas których  przybliżą m.in. systemy podatkowe i wspólnie z uczestnikami zastanowią się czy Bitcoin, to fenomen naszych czasów. Dla wszystkich chętnych otworzymy nasze pracownie umiejętności pielęgniarskich, gdzie można będzie zapoznać się ze specyfiką zawodu pielęgniarza i pod fachowym okiem sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe podczas Dyktanda z Języka Angielskiego oraz konkursu z języka niemieckiego, a miłośnicy e-sportów wezmą udział w Międzyszkolnym Turnieju League of Legends.
Wśród bardzo wielu propozycji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy serdecznie siódme klasy szkół podstawowych, gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Zapisy prowadzone są drogą mailową. Zgłoszenia, w których należy podać telefon kontaktowy do opiekuna grupy, należy kierować na adres a.wlodarczyk@pwsz.glogow.pl .
Informacje można uzyskać także pod tel. 884 886 100.

Zapraszamy!

Program DNiSz
Regulamin Turnieju LOL