ZUMBA dla Jasia

Zachęcamy studentów i pracowników Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie oraz wszystkich chętnych do udziału w I Charytatywnym Maratonie ZUMBY pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa, którego celem jest zbiórka na rzecz chorego chłopca, Jasia Walosa z Głogowa oraz dzieci z tutejszego Domu Dziecka.
22 lutego w hali widowiskowo-sportowej przy Wita Stwosza z pewnością będzie energetycznie, wesoło
i z pożytkiem. Ci, którzy lubią ruch będą tańczyć ZUMBĘ pod okiem znanych trenerów i instruktorów. Kto nie czuje się na siłach do podjęcia takiej aktywności fizycznej będzie mile widziany w charakterze kibica. Liczy się każda osoba, która zechce wesprzeć akcję.

Chorego Jasia można wesprzeć kupując bilet wstępu, „los szczęścia” na specjalnej loterii czy też ofiarując dowolne datki. Dla dzieci z Domu Dziecka zbierane będą różne artykuły: środki higieny (szampony, odżywki, pasty, itp.), kosmetyki (wszystko, czego potrzebują nastolatki: lakiery do włosów, żele, tusze do rzęs, pudry, itp.), a także gry planszowe i słodycze. Uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z konsultacji z Panią Dietetyk, a dzieci bawić się w przygotowanej dla nich strefie z atrakcjami. Dla wszystkich przewidziany jest poczęstunek.

Maraton rozpocznie się o godz. 13.30 i potrwa do godz. 17.00. 

Apel !

Na terenie PWSZ w Głogowie prowadzona jest zbiórka artykułów dla dzieci z Domu Dziecka oraz „fantów” potrzebnych do zorganizowania loterii w czasie I Charytatywnego Maratonu ZUMBY. Można je przynosić do P. Marty Stachowiak (pokój 221, II p. budynek A) do 19 lutego.

Jaś Walos – urodził się 8 marca 2013r. Ma chore nóżki – obustronny brak kości piszczelowych, stopy końsko-szpotawe i skręcone prawe kolanko. Lekarze w Polsce nie dają mu szansy żeby normalnie chodził, zaproponowali amputację i chodzenie na protezach. Jedyną szansą jest leczenie za granicą, a to wymaga dużego nakładu finansowego.

Dlatego też liczy się każda zebrana złotówka. Całkowity dochód z Maratonu zostanie przekazany na leczenie Jasia. Liczymy na Wasze dobre serce.