DZIKA POLSKA wystawa fotografii przyrodniczej w PWSZ

Instytut Humanistyczny naszej uczelni organizuje wystawę fotografii przyrodniczej będącą częścią projektu edukacyjnego Dzika Polska.  Do tej pory wystawę można było oglądać m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Opolu.

 Wystawa nawiązuje do Światowego Dnia Ziemi. Zdjęcia, które zostaną zaprezentowane na wystawie wykonali wybitni polscy artyści specjalizujący się w fotografii przyrodniczej na terenie najpiękniejszych i najcenniejszych obszarów przyrodniczych Polski.

 Celem wystawy jest zwrócenie uwagi na piękno ginącego świata przyrody i na konieczność ochrony jego różnorodności oraz inspiracja do ochrony lokalnych obiektów przyrodniczych. Częścią składową wystawy jest Mapa DZIKIEJ POLSKI, która pokazuje co i gdzie powinniśmy chronić.

 Wernisaż wystawy odbędzie się 10 maja 2012 r. o godz. 13:00 w Galerii „Wejście” w budynku głównym PWSZ w Głogowie (ul. Piotra Skargi 5). Wystawa będzie czynna do 2 czerwca 2012 r. Szczególnie miło będzie nam gościć młodzież szkół średnich, gimnazjów, szkół podstawowych oraz grupy przedszkolne.

 

Więcej na temat wystawy – Kliknij tutaj

Kontakt w sprawach związanych z wystawą tel. 692 436 025 lub 76 832 04 47

Kliknij aby powiększyć