Studia podyplomowe KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PRAC INŻYNIERSKICH

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa proponuje nowy kierunek studiów podyplomowych. Oferta skierowana jest do specjalistów zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno technicznych, którzy są zainteresowani podniesieniem kwalifikacji zawodowych. Celem Studiów jest kształcenie kadry aktywnej zawodowo w obszarze działań inżynierskich w zakładach i przedsiębiorstwach zajmujących się tworzeniem nowych konstrukcji, udoskonalaniem rozwiązań już istniejących, a także ich kompleksowym wdrażaniem oraz przygotowanie kadry do samodzielnego i wydajnego stosowania wiedzy z zakresu wykorzystania najczęściej stosowanych w przemyśle programów do komputerowego wspomagania projektowania CAD, zarówno 3D, jak też 2D.

Absolwent studiów podyplomowych tej specjalności zostanie przygotowany do samodzielnego prowadzenia komputerowo wspomaganych  prac projektowych w szeroko rozumianej branży mechanicznej (samochodowa, budowlana, stoczniowa, maszynowa, kolej, konstrukcyjna, narzędziowa) i wielu innych. Będzie posiadał umiejętność aktywnej obsługi programów typu: AutoCAD, INWENTOR, GIMP, PHOTOSHOP, COREL DRAW.

Szczegółowe informacje na temat programu studiów oraz naboru znaleźć można na naszej stronie w zakładce Studia Podyplomowe.