XIII Powiatowym Konkursem Młodego Przedsiębiorcy rozpoczęliśmy tegoroczne Głogowskie Dni Nauki i Sztuki. Konkurs jest cyklicznym, wspólnym przedsięwzięciem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie.

Z wiedzą o przedsiębiorczości zmierzyło się dziś 36 uczniów głogowskich gimnazjów i szkół średnich, którzy mieli do rozwiązania szereg zadań z tej dziedziny. Po zakończeniu części konkursowej w PWSZ,  w „Ekonomiku” odbyła się gala wręczenia nagród, których fundatorami byli: Starosta Głogowski, Prezydent Głogowa, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Bank Spółdzielczy w Głogowie, PWSZ w Głogowie oraz firma STARCOM. Podczas gali rozstrzygnięto także i nagrodzono laureatów piątej edycji Akademii Młodego Przedsiębiorcy – inicjatywy realizowanej przez Instytut Ekonomiczny PWSZ w Głogowie. Wszystkim nagrodzonym dziś gratulujemy, a fundatorom nagród serdecznie dziękujemy.

Wyniki  XIII Powiatowego Konkursu Młodego Przedsiębiorcy i Akademii Młodego Przedsiębiorcy.

Zapraszamy do Galerii zdjęć

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach XII Głogowskich Dni Nauki i Sztuki. Już w czwartek, 11 kwietnia odbędzie się Turniej League of Legends oraz Dyktando z Języka Angielskiego. Na różnego rodzaju zajęcia, warsztaty, pokazy, doświadczenia i wiele innych, zapraszamy 12 kwietnia.