Certyfikaty i nagrody rozdane

Zakończyła się  II edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy realizowanej przez Instytut Ekonomiczny PWSZ w Głogowie oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie. 17 czerwca odbyła się z tej okazji specjalna uroczystość, podczas której wykład pt. Handel zagraniczny w praktyce wygłosiła Pani Magdalena Janicka – menedżer ds. bankowości zagranicznej Bank Zachodni WBK S.A.

Certyfikaty ukończenia Akademii Młodego Przedsiębiorcy otrzymało pięćdziesięciu uczniów szkół gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych, spośród których siedemnastu zostało wyróżnionych za stuprocentową frekwencję.  W Konkursie na najlepszy Biznesplan zwyciężyły uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie – Agata Kalinowska i Arleta Dragan. Sponsorem nagród był Bank Zachodni WBK Grupa Santander w Głogowie.

Akademia Młodego Przedsiębiorcy to projekt kierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, który popularyzuje wiedzę o przedsiębiorczości, umożliwia młodzieży rozwijanie zainteresowań i przygotowuje ją do podjęcia kierunkowego kształcenia w tym zakresie. Zajęcia w ramach Akademii prowadzą pracownicy naukowi oraz praktycy. Odbywają się one raz w miesiącu i są bezpłatne.
Więcej informacji o AMP znajduje się na stronie http://pwsz.glogow.pl/317-2/amp/