“Jedna na milion” w PWSZ w Głogowie

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w spotkaniu z autorką książki “Jedna na milion” – Katarzyną Pawluś, które odbyło się w czwartkowe popołudnie (25 stycznia 2018 r.) w auli  Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie.
Spotkanie z autorką popularnej książki poprowadziła dr Izabela Rutkowska, a tematów do rozmowy nie mogło zabraknąć. Katarzyna Pawluś jest głogowianką, żoną, mamą trójki dzieci i od wielu lat zmaga się z ciężką chorobą autoimmunologiczną. Walka z permanentnym bólem nie odbiera jej jednak radości życia i chęci dzielenia się pozytywnym nastawieniem. Uczestnicy spotkania mogli przekonać się o jej ogromnej miłości do ludzi oraz wierze w Boga. Dla wszystkich było to z pewnością ważne doświadczenie i inspiracja. Chętni mogli nabyć książkę autorki z jej osobistą dedykacją.

Historia autorki książki „Jedna na milion”, zainteresowała ponad 70 osób. Wśród zgromadzonych nie zabrakło również rodziny i bliskich pani Kasi. Inicjatorami  spotkania byli studenci I roku studiów magisterskich kierunku pedagogika, którzy podziękowali pani Kasi wielkim bukietem kwiatów oraz gromkimi brawami.

Dokumentacja fotograficzna w Galerii zdjęć PWSZ.