Studia podyplomowe – bogata oferta

Coraz bliżej do rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Trwa nabór kandydatów nie tylko na studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, ale także na studia podyplomowe.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie ma bogatą i zróżnicowaną ofertę. Na liście proponowanych studiów podyplomowych są m.in. Logopedia, Przygotowanie pedagogiczne, czy Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Pełna oferta dostępna jest pod linkiem http://podyplomowe.pwsz.glogow.pl/oferta-studiow/.

Zajęcia na studiach podyplomowych odbywają się w systemie sobotnio-niedzielnym. Koszt jednego semestru na wszystkich studiach podyplomowych, to 1300 zł, oprócz studiów Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, gdzie opłata za semestr wynosi 1500 zł. Istnieje możliwość rozłożenia opłat na raty.

Od kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych wymagane jest złożenie kwestionariusza w formie mailowej (do pobrania na stronie Uczelni, zakładka Studia Podyplomowe). Kwestionariusz należy przesyłać na adres m.stachowiak@pwsz.glogow.pl

Rekrutacja trwa do końca września. Nie ma opłaty rekrutacyjnej. Uruchomienie studiów możliwe jest pod warunkiem zgłoszenia odpowiedniej liczby uczestników.

Można też składać podania na studia, których jeszcze nie ma w ofercie: zarządzenie placówką oświatową