Sukces AZS PWSZ w Głogowie. Awans do I Ligi GALH!

Drużyna AZS PWSZ w Głogowie w rozgrywkach Głogowskiej Amatorskiej Ligi Halowej w sezonie 2012/2013 zdobyła III miejsce i ustępując tylko bardzo silnym zespołom awansowała do I Ligi!

Zespół nasz strzelając w całym sezonie 101 bramek zdobył tytuł najlepszego ataku ligi, a PATRYK WÓJCIAK, student I roku Automatyki i Robotyki, zdobywca 31 bramek tytuł vice-króla ligi. Średnia meczu to prawie 6 bramek, świadczy to o bardzo ofensywnym i widowiskowym stylu gry.

W meczu barażowym (6.04.2013 r.) o wejście do I ligi, pewnie pokonaliśmy MEBLE IRMA. Akademicy od początku meczu dyktowali warunki. Wynik do przerwy na 0-2 ustalił Gabor Noski (Automatyka i Robotyka, I rok). Po przerwie kolejnego gola dołożył Patryk Wójciak. Ostatecznie Meblarze ulegli 1-4 i żegnają się z pierwszą ligą, a ich miejsce zajmuje AZS PWSZ w Głogowie.