XIV POWIATOWY KONKURS „MŁODY PRZEDSIĘBIORCA”

Tylko do 9 marca 2020r. można zgłaszać swój udział w XIV Powiatowym Konkursie „Młody Przedsiębiorca”. Konkurs odbędzie się 12 marca 2020 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej i jest organizowany wspólnie z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Głogowie.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu głogowskiego i powiatów ościennych, i zostanie rozstrzygnięty oddzielnie w dwóch kategoriach. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 marca 2020 r. na adres: anna.olczak@zse.glogow.pl
W zgłoszeniu należy podać: nazwę szkoły, imiona i nazwiska uczniów-uczestników konkursu oraz imię i nazwisko osoby przygotowującej grupę do konkursu. Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z RODO należy także dostarczyć w dniu konkursu.

Celem konkursu jest:
• poszerzenie wiedzy uczniów z podstaw przedsiębiorczości,
• promowanie uczniów posiadających nadprzeciętną wiedzę i zdolności,
• rozwijanie wśród uczniów motywacji do doskonalenia swych przedsiębiorczych umiejętności,
• kształtowanie postaw i myślenia przedsiębiorczego oraz zachęcanie do zachowań przedsiębiorczych w praktyce,
• skonfrontowanie wiedzy uczniów z wymaganiami egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Konkurs patronatem objęli: Starosta Głogowski, Jarosław Dudkowiak, Prezydent Miasta Głogowa, Rafael Rokaszewicz oraz JM Rektor PWSZ w Głogowie, dr Katarzyna Rusak.

Sponsorami nagród są także: BS w Głogowie, Firma komputerowa „Starcom” z Głogowa, Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. w Legnicy

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce w dniu konkursu, tj. 12 marca 2020 r. oraz zostanie opublikowane na stronach Ekonomika i PWSZ w Głogowie.

Harmonogrampobierz

Do pobrania:
Regulamin – szkoły podstawowe
Regulamin – szkoły ponadpodstawowe
Załącznik 1. Karta zgłoszenia wraz z RODO (zabrać ze sobą w dniu konkursu)
Załącznik 2. Szczegółowa problematyka konkursu