Zapraszamy na dyktando Języka Angielskiego

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie przy współpracy z Centrum Językowym “Gołębia” ogłasza zapisy na konkurs “Dyktando w języku angielskim”, który odbędzie się 20 marca 2012 r. w Głogowie na terenie PWSZ przy ul. P. Skargi 5. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych.

Uczniowie gimnazjum rozpoczynają konkurs o godz. 9.00
Uczniowie szkół średnich oraz studenci o godz. 10.30
Dorośli o godz. 18.00

Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody: materiały do nauki języka, słowniki oraz kursy językowe. Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się 26.03.2012. o godz. 11.00
Poprzez niniejszą inicjatywę pragniemy promować naukę języka angielskiego wśród młodzieży i dorosłych, będziemy również promować Szkołę zwycięzcy konkursu. Nazwisko zwycięzcy oraz nazwa Szkoły zostaną podane do wiadomości w lokalnych mediach.

Chcielibyśmy, aby konkurs ten miał charakter ponad lokalny. Pragniemy, aby informacja o konkursie trafiła do wszystkich uczniów szkół średnich i gimnazjów ,studentów uczelni wyższych oraz dorosłych. Prosimy o zgłaszanie chętnych i wysyłanie list z imieniem i nazwiskiem na adres e-mail: dyktando@pwsz.glogow.pl , fax 76 8353566 Reguły dyktanda:

1. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 25 uczniów. W związku z powyższym prosimy o przeprowadzenie wstępnej selekcji uczniów na terenie Państwa szkoły.
2. Termin zgłoszenia to 15 marca 2012 roku.
3. Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą długopis lub pióro.

Kierownik Studium Języków Obcych w PWSZ w Głogowie
Anna Akielaszek