Wielkie zdjęcia małych zwierząt

 W galerii Wejście w dniach 19.02. – 25.03. 20105 r. będzie można obejrzeć fantastyczną wystawę autorstwa Radosława Pusza „Owady w makrofotografii”. Składa się ona z dwudziestu dwóch zdjęć owadów i pająków, których szczegóły anatomiczne często są niewidoczne gołym okiem. Prezentowane na zdjęciach zwierzęta sfotografowane zostały w różnych sytuacjach życiowych. Stukrotnie powiększone obrazy ich ciała często kojarzą się z fikcyjnymi istotami jakie można oglądać tylko w filmach zaliczanych do fantastki naukowej. Możliwe, że ich twórcy czerpali inspirację z takich właśnie obrazów natury.

Autor tych fantastycznych zdjęć to pasjonat makrofotografii, założyciel forum zrzeszającego miłośników tego typu fotografii z całej Polski. Wystawa wielokrotnie prezentowana była na terenie Niemiec i Malezji. Nasza wystawa jest drugą, po Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie, polską wystawą – tym bardziej zapraszamy do obejrzenia.

Wystawa „Owady w makrofotografii” Radosława Pusza prezentowana jest dzięki uprzejmości Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie, ul. Działyńskich 2, 63-222 Gołuchów