PWSZ na Dzień Dziecka

Dzieci z Przedszkola Nr 10 w Głogowie oraz z uczelnianego Żłobka „Maluch” wzięły udział w zabawach plenerowych  na terenie PWSZ w Głogowie. Imprezę z okazji Dnia Dziecka przygotowali i poprowadzili studenci I roku kierunku pedagogika (studia stacjonarne) pod opieką wykładowcy mgr Aleksandry Matusiak.

Już od rana na placu przy uczelni trwały przygotowania. Ok. godz. 9.30 na miejsce przybyły przedszkolaki i maluszki ze żłobka. Dzieci pod okiem przyszłych pedagogów wzięły udział w licznych grach i zabawach: grały w piłkę, uczestniczyły w konkurencjach sprawnościowych, łapały motyle, łowiły rybki, malowały kredą na asfalcie, a w kąciku plastycznym tworzyły piękne prace. Studenci przygotowali też salon piękności, a na deser upiekli ciasto i zapewnili napoje. Wszystkie dzieci na koniec zatańczyły „Bombę” i otrzymały małe upominki  przygotowane przez studentów i PWSZ w Głogowie.

Dzień Dziecka w PWSZ w Głogowie organizowany jest każdego roku przez studentów pedagogiki. Tegoroczna impreza udała się wyśmienicie – pogoda dopisała, dzieci z radością uczestniczyły w przygotowanych zabawach,  a studenci wykazali się ogromnym zaangażowaniem  i umiejętnościami.

Zapraszamy do Galerii zdjęć